MAMY TO! Nasza drużyna w składzie Antoni Kracik i Antoni Szkółka awansowała do Finału Mistrzostw Polski Rozgrywek Kinder Joy of Moving w kategorii dwójek chłopców. Podopieczni Trenera Rafała Porębskiego okazali się najlepsi w eliminacjach wojewódzkich, wygrywając wszystkie mecze w grupie, półfinał z UKS Jedynka Biecz oraz finał z UKS Volley Brzesko. Gratulujemy zarówno naszej najlepszej dwójce, jak i wszystkim drużynom, które reprezentowały barwy naszego Klubu podczas tych trzydniowych zmagań. Gratulacje składamy również trenerom za osiągnięty wynik i dziękujemy za wykonaną pracę. Dziękujemy rodzicom i kibicom za doping i wsparcie tak bardzo potrzebne zawodnikom. Teraz przed nami przygotowania do startu w finałach w Zabrzu, które zaplanowano na sierpień bieżącego roku.

A oto klasyfikacja końcowa turnieju wojewódzkiego:
1. AS Niepołomice 1
2. UKS Volley Brzesko
3. UKS Jedynka Biecz 1
4. SKPS Dunajec Nowy Sącz
5. AS Niepołomice 2
6. AS Niepołomice 3
7. UKS Jedynka Biecz 2
8. GKPS Gorlice
9. AS Niepołomice 4
10. UKS Volley Brzesko 2
11. KS Prądniczanka Kraków
12. AS Niepołomice 8