Już tradycyjnie 6 grudnia odbył się nasz Rodzinny Turniej Mikołajkowy organizowany przez Akademię Siatkówki Niepołomice. Mimo trudnej sytuacji epidemicznej postanowiliśmy nie przerywać kilkunastoletniej tradycji i zorganizować naszą imprezę zgodnie z reżimem sanitarnym. Uczestnicy zgłaszali drużyny składające się z dziecka trenującego w naszym Klubie siatkarskim i osoby towarzyszącej, będącej członkiem rodziny. Tak utworzone zespoły startowały w dwóch kategoriach wiekowych tj. klasy 1-3 oraz 4-6 szkoły podstawowej. W całym turnieju uczestniczyło blisko 50 zawodniczek i zawodników.

W kategorii młodszej 1.miejsce zajęła Magdalena Kracik i Antoni Kracik , drugie Jakub Krzak z tatą i trzecie Maksymilian Krzak z wujkiem.

W kategorii starszej pierwsze miejsce uzyskali Antoni Szkółka z tatą, drugie Roksana Głowacka z kuzynem, a trzecie Borys Bularski z siostrą.

Ale nie wynik był tu najważniejszy lecz dobra zabawa i wspólne spędzenie czasu, bawiąc się siatkówką. Nagrody i wyróżnienia , wspólnie z trenerami AS Niepołomice wręczył prezes Klubu i jednocześnie dyrektor SSP im. Lady Sue Ryder w Niepołomicach – pan Tomasz Donatowicz.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie INNERGO Systems, na czele z panem prezesem Pawłem Dąbrosiem, za dotychczasowe wspieranie młodych adeptów siatkówki naszej Akademii. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i rodzinną sportową atmosferę.

Na koniec podziękowania składamy naszym zawodniczkom i zawodnikom, którzy pełnili rolę sędziów i bez których nie bylibyśmy w stanie zorganizować tak udanej imprezy – do zobaczenia za rok!