Koniec roku to czas podsumowań. Dla naszego Klubu to czas szczególny, ponieważ w grudniu b.r. mija 10 lat od momentu rozpoczęcia naszej działalności. Mijający rok też jest szczególny ze względu na zmianę siedziby, a przede wszystkim na zmianę nazwy. Po 10 latach funkcjonowania Uczniowskiego Klubu Sportowego „WOLA”, kontynuujemy swoją działalność jako Uczniowski Klub Sportowy – Akademia Siatkówki Niepołomice. Z dużym sentymentem patrzymy na to co za nami, ile treningów, turniejów, rozmów z zawodniczkami i zawodnikami, z rodzicami i trenerami. Ile setów nerwowych, kilometrów przejechanych i godzin spędzonych na halach gimnastycznych, obozach sportowych. To właśnie w Woli Batorskiej rozpoczynał swoją działalność niewielki klub, przy niedużej szkole z jeszcze mniejszą salą gimnastyczną. Ale to właśnie tu udało się stworzyć mały „ośrodek siatkówki”, skupiający dzieci i młodzież z Woli Batorskiej, Niepołomic i z czasem z całej gminy. To właśnie te zawodniczki i ci zawodnicy rywalizowali z drużynami z całego województwo małopolskiego, często braki sprzętowe oraz kadrowe nadrabiając pracą i ambicją.  Dzięki tym młodym ludziom oraz ich trenerom środowisko małopolskiej siatkówki usłyszało o Woli Batorskiej, małej miejscowości koło Niepołomic, w której co raz więcej działo się z piłką siatkową. Przez te 10 lat setki dzieci i młodzieży otarło się o nasz Klub, krócej lub dłużej reprezentując jego barwy. Treningi, turnieje i obozy były również doskonałą okazją do wspólnych spotkań, nawiązywania znajomości i przyjaźni. Z tego miejsca gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przez te 10 lat współtworzyli Klub.  Byli na początku, przy tworzeniu drużyn, struktur organizacyjnych i zaplecza osobowego. Bardzo dynamicznie zmienia się otaczająca nas rzeczywistość i przed nami zmiany, nowe wyzwania, nowe, lepsze warunki do trenowania, liczne drużyny zgłoszone do rozgrywek ligowych. To wszystko napawa optymizmem i energią do działania. Ale nie zapominamy, że nie moglibyśmy być tu gdzie jesteśmy bez tych 10 lat. Bez zebranych doświadczeń, przeżytych emocji i spotkanych na swojej drodze ludzi. Zapraszamy do galerii, w której próbowaliśmy przenieść się w sentymentalną podróż.