Na ostatnich treningach grup młodzieżowych i mini siatkówki przed przerwą świąteczną, prezes naszego Klubu, Pan Tomasz Donatowicz wręczył naszym zawodniczkom i zawodnikom nowe koszulki treningowe. Również nasi seniorzy mieli krótkie spotkanie, które było okazją do podsumowań i życzeń, a także dobrym momentem na przekazanie zawodnikom firmowych softshelle, koszulek oraz skarpet treningowych. Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy reprezentowali nasz Klub w kończącym się roku. Dziękujemy również kibicom za doping i wsparcie (niestety głównie w wirtualnej rzeczywistości).

Podziękowania pragniemy złożyć również naszym Partnerom i Sponsorom:

Cały Klub życzy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie, a Nowy Rok 2021 niech będzie lepszy od poprzedniego i bogaty w sukcesy osobiste i zawodowe!