W niedzielę 1 października nastąpiła inauguracja rozgrywek ligowych w kategorii juniora. Moment historyczny, ponieważ był to pierwszy oficjalny mecz rozgrywany na nowej hali w Społecznej Szkole Podstawowej na Jazach. Drużyna As Niepołomice podejmowała Iskierkę z Tarnowa. Po szybkim zwycięstwie w pierwszym secie do 15, w drugim na przewagi, na tablicy wyników mieliśmy wynik 2-0 dla Niepołomic. Nikt z licznie zebranych kibiców (40!!!), nie spodziewał się chyba, że zobaczy jeszcze 3 sety. Niestety na korzyść gości z Tarnowa. Jak się okazało mocne lewe skrzydła wystarczyły tylko na wygranie 2 setów. Następny mecz już za 2 tygodnie, a dokładnie 15 października, wtedy to gościć będziemy drużynę z Bobowej. Już szykujemy niespodziankę taktyczną
AS Niepołomice – Iskierka Tarnów 2-3 (25-15,26-24,18-25,23-25,13-15)
Skład drużyny: Damian Mech (K), Kamil kącki, Jakub Kutyła, Jakub Dąbroś, Maciej Sendorek, Piotr Grochot, Bartek Kuklicz (L) oraz Szymon Urych, Jan Foryś, Kacper Urych